domowa laminacja brwi

Nowy trend: laminacja brwi + recenzja Nanobrow Lamination Kit

Cześć!
Czy słyszeliście o najgorętszym trendzie, jakim jest… domowa laminacja brwi? W mediach społecznościowych zobaczycie, jak wiele dziewczyn samodzielnie laminuje sobie brwi, a efekty są naprawdę zdumiewające. I wiecie co? Też chciałam każdego dnia mieć idealnie ułożone brwi i w ogóle o nich nie myśleć, tylko wiedzieć na 100% że są w idealnym stanie. Do tego potrzebny mi był dobry zestaw do laminacji brwi i właśnie go znalazłam: dziś recenzja Nanobrow Lamination Kit. Zapraszam!

Jak się robi laminację brwi?

Warto najpierw wyjaśnić Wam, czym jest laminacja brwi, bo pewnie nie każdy jest w temacie. Zatem na czym polega zabieg laminacji brwi? Często mówi się, że jest to zabieg, który przypomina trwałą ondulację włosów, ponieważ opiera się on na działaniu specyfiku, który otwiera łuski włosa, a przez to włoski stają się bardziej elastyczne i podatne na układanie w pożądanym kierunku. Następnie za pomocą innego produktu tworzymy nowe wiązania i odbudowujemy strukturę włosków na brwi. WAŻNE JEST TO, by wybrać ŁATWY W UŻYCIU, dobrej jakości zestaw do laminacji. I tu przechodzimy do meritum: nie musicie go szukać, bo mogę Wam polecić świetny Nanobrow Lamination Kit – zestaw idealny do domowej laminacji brwi.

laminacja brwi w domu

Recenzja i unpacking: Nanobrow Lamination Kit

Tak naprawdę to już mój drugi zestaw do laminacji. Pierwszy niedawno się skończył. Czekałam z recenzją by Wam napisać, czy jest wydany. Zestaw do laminacji brwi Nanobrow wystarczył mi na 10 zabiegów, ale pewnie wystarczyłby na więcej, ponieważ tym razem nabrałam wprawy i wiem już, że wystarczy mi mniej produktu, by zrobić świetną laminację. Bardzo ładny, elegancki i schludny set. Aż przyjemnie po niego sięgnąć. Myślę, że wspaniale nadaje się też do salonów, ponieważ super działa i doskonale wygląda. Luksus!
Jak już wspomniałam, ma dobrą pojemność, ponieważ jest wydajny, więc zakup się opłaca. Zauważyłam, że jego cena wcale nie jest wysoka w porównaniu z wieloma innymi zestawami do laminacji. Nanobrow Lamination Kit ma komplet pędzelków i aplikatorów, słowem: wszystko co Wam potrzebne do laminowania brwi. W pięknym pudełeczku znajdziecie też oczywiście specjalny klej, oraz dwa preparaty, ponumerowane tak, by Wasza laminacja przebiegła szybko i naprawdę łatwo.

Jaki efekt daje laminacja brwi z zestawem Nanobrow Lamination Kit?

Kochane, laminacja brwi u mnie przebiegła naprawdę szybko – trzymałam preparaty na brwiach po 5 minut każdy, ponieważ mam cienkie włoski. Ale użyłam też kilka razy Nanobrow Lamination Kit na brwiach przyjaciółki – ona ma dość grube i wyraziste włoski. U niej trzymałam produkty 8 minut, żeby efekt utrzymał się dłużej. Muszę przyznać, że efekty laminacji brwi u mnie i u niej były równie dobre: brwi stały się ładnie zaczesane, ułożone, po prostu nienaganne! Włoski na brwiach podczas laminacji utrwalają się tak, jak je zaczeszecie.

Efekt po domowej laminacji brwi u mojej przyjaciółki

Moja opinia o Nanobrow Lamination Kit

Najlepiej podsumuje ten zestaw i opinię o Nanobrow w odnośnikach; które sobie zapisywałam podczas testów (aby nie zapomnieć Wam powiedzieć o wszystkim). Do zalet tego zestawu do laminacji brwi mogę zaliczyć:

  • naprawdę SUPER wystylizowane i zawsze doskonałe brwi,
  • mega łatwy w użyciu, nie spotkałam lepszej i prostszej instrukcji,
  • idealnie podkreślony kształt brwi,
  • zestaw sprawia, że włoski są pogrubione,
  • Nanobrow Lamination Kit daje efekt zagęszczonych brwi,
  • utrwala włoski na wiele tygodni,
  • włoski idealne o każdej porze dnia i nocy,
  • zestaw jest łatwy w użyciu, idealnie wyposażony.

Cena, czyli ile kosztuje zabieg laminacji brwi z Nanobrow Lamination Kit?

Laminacja brwi – cena zabiegu w salonie jest naprawdę spora. Właściwie to jeden zabieg może kosztować tyle, ile cały gotowy zestaw, który użyjecie około 10 razy, zatem domowa laminacja brwi wychodzi Wam 10 razy taniej! Ja zużyłam swój pierwszy zestaw do laminacji do spółki z przyjaciółką, ale ogólnie wygląda to tak, że gdy kupicie jeden zestaw, to wystarczy on Wam praktycznie na rok!

Dajcie znać, czy skusiliście się na ten zestaw do domowej laminacji brwi. I podzielcie się w komentarzu wrażeniami po zabiegu! Zajrzyjcie na stronę www.nanobrow.pl i przetestujcie zestaw do laminacji brwi Nanobrow!