laminacja brwi w domu zestaw

RANKING ZESTAWÓW DO LAMINACJI BRWI W DOMU; sprawdźcie, który warto kupić!

Mnóstwo przetestowanych kosmetyków, miesiące eksperymentów, kilkanaście wykonanych laminacji… a wszystko to dla Was, Kochani, by dziś móc polecić Wam najlepszy zestaw do domowej laminacji brwi! Trochę mi to zajęło, ale ten czas nie poszedł na marne. Dziś już znam idealny zestaw do liftingu brwi i nie zamienię go na żaden inny! Sprawdźcie mój ranking kosmetyczny i poznajcie zwycięzcę!

Co to jest laminacji brwi?

Laminacja brwi – czy coś Wam to mówi? Stała się ostatnio niezwykle popularna, ponieważ daje efekt, którego nie może zaoferować żaden inny kosmetyk. Laminacja brwi zapewnia utrzymanie brwi w pożądanym kształcie przez kilka tygodni. W dodatku nie ma potrzeby ich codziennego makijażu – prawda, że to fantastyczna opcja? Jeszcze lepsza wiadomość jest taka, że wcale nie musicie chodzić do kosmetyczki, żeby wykonać zabieg laminacji brwi! Zrobicie go bez problemu w domu! Musicie tylko mieć dobry zestaw do liftingu brwi. Myślę, że mój ranking pomoże Wam go wybrać! Przeczytajcie go i wybierzcie najlepszy zestaw do domowej laminacji brwi [w domu] dla siebie!

Zalety laminacji brwi w domu

Technika laminowania sprawia, że brwi utrzymują się w pożądanej formie do sześciu, a nawet ośmiu tygodni, co stanowi – można rzec – mega wygodną drogę na skróty do bajecznego kształtu brwi! Dlaczego by nie skorzystać z tego fantastycznego, łatwego zabiegu i zapomnieć o makijażu i żmudnym układaniu brwi przez najbliższe sześćdziesiąt dni? Dobry zestaw do laminacji brwi sprawi że nie będziecie musiały płacić bajońskich są u kosmetyczki, tylko same zrobicie sobie lifting brwi, w domu i tanim kosztem, ponieważ pakiet do laminacji brwi wystarczy Wam na około 10 zabiegów. A kosztuje najczęściej tyle, co jedna wizyta w salonie. Warto? No pewnie!

Jaki zestaw do laminacji brwi w domu polecam?

Testowałam ich w ciągu ostatnich miesięcy naprawdę niemało – nie tylko na swoich brwiach, ale także przyjaciółek, które również są zafascynowane opcją domowej laminacji brwi. Dlatego dziś z pełną stanowczością i całkowitym przekonaniem co do słuszności moich racji, mogę Wam polecić naprawdę genialny zestaw do laminacji brwi. Sprawdźcie, który zwyciężył w moim rankingu i poznajcie też opinie o innych znanych i polecanych zestawach do laminacji brwi.

RANKING POLECANYCH ZESTAWÓW DO LAMINACJI BRWI W DOMU

1. ZWYCIĘZCA! ZESTAW DO LAMINACJI BRWI NANOBROW LAMINATION KIT

nanobrow lamination kit

Najlepsze efekty, które najdłużej utrzymują się na brwiach. <3
Bardzo prosty w użyciu. doskonała cena. Po prostu rewelacyjne, eleganckie brwi. Mega krótki czas laminacji. To wszystko sprawia, że zestaw do liftingu brwi NANOBROW LAMINATION KIT jest moim numerem jeden. Tak naprawdę nie tylko moim, bo z tego, co zobaczyłam w internecie, jest on bardzo często wybierany i chętnie polecany do domowej laminacji brwi. Zawiera wszystko, co Wam potrzebne do przeprowadzenia tego zabiegu w domu. Instrukcja jest świetnie opisana i bardzo rzeczowa, a buteleczki ponumerowane, żeby nic Wam się nie mogło pomylić. Jeszcze fajniejsze jest to, że cała laminacja trwa około kwadransa i nie potrzebujecie do niej folii osmotycznej, ponieważ zestaw działa doskonale bez niej! To naprawdę jeden z najlepszych zestawów do laminacji brwi jaki spotkałam! PO-LE-CAM!

Zestaw do liftingu brwi NANOBROW, krótkie podsumowanie:

 1. Ten zestaw do laminacji brwi jest bardzo wydajny, wystarczy na około 12 użyć.
 2. Jego cena jest rewelacyjna jak na taką jakość; po prostu okazja!
 3. Najłatwiejszy w stosowaniu zestaw do laminacji brwi, na jaki trafiłam.
 4. Długotrwały efekt, utrzymał się na moich brwiach półtora miesiąca.
 5. Nanobrow Lamination Kit ma doskonałe opinie w sieci!
 6. Nie wymaga użycia folii osmotycznej, a zabieg trwa rekordowo krótko!

2. SASSY SAINTS BROW LAMINATION KIT – DOŚĆ DOBRY ZESTAW DO LAMINACJI BRWI

Mój ranking zestawów do laminacji brwi uwzględnił też kosmetyk, który jest popularny w blogowym świadku, ale nie do końca idealny. Według mnie dyskwalifikuje go cena i mimo, iż ma naprawdę piękne wykonanie, to jednak buteleczki są niepraktyczne, ponieważ nie mają dozującej pompki. Laminacja trwa trochę czasu, a cały zestaw do liftingu brwi wystarczy Wam na około 8 zabiegów, ponieważ pojemniczki mają mniejszą objętość. Ogólnie jest to dość dobry zestaw do laminacji brwi w domu. Ale ja osobiście bardzo nie lubię przepłacać…

Zestaw do liftingu brwi SASSY SAINTS, krótkie podsumowanie:

 1. Mało wydajny wystarczy na 8 zabiegów
 2. Bardzo wysoka cena… bez sensu : /
 3. Ładny design.
 4. Niepraktyczne buteleczki.
 5. Zestaw do laminacji łatwy w użyciu.
 6. Efekt laminacji brwi to maksymalnie 6 tygodni.

3. REFECTOCIL BROW LAMINATION – PROFESJONALNY ZESTAW DO LAMINACJI BRWI

Jest to polecany zestaw do laminacji brwi, ale wyłącznie przez profesjonalistów. Przyznam szczerze, że robiłam kilka podejść do tego zestawu i niestety za każdym razem byłam zirytowana zawiłą instrukcją użycia i tym, że producent nie określa jasno, jak długo mam trzymać dany preparat na brwiach. Laminacja tym zestawem trwa bardzo długo, efekty utrzymują się około 6 tygodni, a cena jest niekorzystna dla przeciętnego konsumenta…

Zestaw do liftingu brwi REFECTOCIL, krótkie podsumowanie:

 1. Całkiem okej, wystarczy na 10 laminacji brwi.
 2. Bardzo niekorzystna cena.
 3. Ten zestaw do laminacji jest bardzo trudny w użyciu.
 4. Efekt laminacji utrzymuje się na brwiach około miesiąca.
 5. Zabieg domowego liftingu brwi trwa długo.

4. THUYA – POLECANY ZESTAW DO LAMINACJI BRWI

Kolejny zestaw do laminacji brwi, który jest polecany raczej dla wprawionych kosmetyczek. Żeby laminować brwi w domu tym zestawem, po prostu trzeba posiadać jakąkolwiek wiedzę z zakresu kosmetologii, ponieważ producent nie określa dokładnie czasu trzymania preparatu i profesjonalista musi go sam dobrać do brwi klienta. Nie podoba mi się też forma saszetek: zawsze po laminacji zostawało mi trochę produktu i było mi szkoda, że muszę go wyrzucić, bo otwartej saszetki nie wolno przechowywać dłużej niż 24 godziny. Cena też niestety nie jest na każdą kieszeń.

Zestaw do liftingu brwi THUYA, krótkie podsumowanie:

 1. Całkiem wydajny, ponieważ zrobicie nim 12 laminacji brwi, ale i tak sporo produktu się marnuje, co jest bezsensem.
 2. Rujnująca i bardzo wysoka cena. Smuteczek.
 3. To zestaw do laminacji brwi dla profesjonalistów, więc nie jest zbyt łatwy w użyciu.
 4. Na moich brwiach laminacja tym zestawem utrzymała się około 5 tygodni

5. MAKEUP REVOLUTION BROW LAMINATION KIT – TANI ZESTAW DO LAMINACJI BRWI

No to teraz pora opisać w moim rankingu „nieprofesjonalny” zestaw do laminacji brwi, czyli taki, który został stworzony typowo na domowy użytek. Jego cena wydaje się okej – mogę nawet powiedzieć śmiało, że jest to tani zestaw do laminacji brwi, ale niestety jest dużo mniej wydajny niż inne. A poza tym, efekty trzymają się na brwiach krócej, więc częściej musicie powtarzać laminacje. No i oczywiście zestaw zużywa się wtedy szybciej. Fajne jest to, że nie jest zbyt kłopotliwy w użyciu, ale spotkałam wiele opisów co do stosowania, które różnią się znacznie i podają całkiem inny czas trzymania produktów na brwiach. Ogólnie efekt jest bardzo słaby… U mnie wytrzymał 4 tygodnie, przy czym ostatni tydzień był już naprawdę marny i w sumie brwi traciły swój kształt. 

Zestaw do liftingu brwi MAKEUP REVOLUTION, krótkie podsumowanie: 

 1. Niestety ma małą wydajność – ten zestaw do laminacji wystarczy na około dziewięć zabiegów.
 2. Najniższa cena tego zestawu do liftingu brwi jest tylko z pozoru niska 🙂
 3. Nie jest to wcale taki łatwy do użycia zestaw do laminacji brwi.
 4. Jest całkiem ładny, ale naprawdę bardzo słaby, ponieważ utrzymał się około 3 tygodni; to duże rozczarowanie.
 5. Ten zestaw do laminacji brwi opinie ma dosyć kiepskie, wiele dziewczyn jest nim rozczarowanych, ale zdarzają się też naprawdę entuzjastyczne komentarze.

Jak wyglądają brwi po laminacji w domu?

Jakich efektów po laminacji brwi możecie się spodziewać, jeśli wybierzecie dobry zestaw do liftingu brwi w domu? Oto co ja zauważyłam na swoich włoskach:

 • Idealne ułożenie włosków – laminacja brwi sprawia, że włoski są schludnie wyprostowane i ułożone, wszystkie równiutko i w jednym kierunku. To nareszcie pięknie uporządkowane, ładnie zaczesane włoski!
 • Podkreślenie naturalnego kształtu brwi – zabieg laminacji brwi nie tylko pozwala ułożyć nawet najbardziej niesforne włoski, ale także podkreśla kształt brwi, uwidoczniając ich naturalne piękno.
 • Dodanie brwiom objętości – po domowej laminacji brwi stają się pełniejsze i wyraźniejsze, co dostrzegą nawet osoby, które mają dość cienkie i przerzedzone brwi, ponieważ po laminacji włoski zyskują znacznie na objętości.
 • Wygładzenie i blask brwi – laminacja brwi sprawia, że włoski stają się przyjemnie gładkie, pełne blasku.
 • Długotrwały efekt – jak już wspomniałam na początku, laminacja brwi utrzymuje się nawet do dwóch miesięcy, a przez ten czas w ogóle nie musicie martwić się o wygląd swoich brwi, ponieważ zyskujecie stuprocentową pewność że są idealne.

Dajcie znać, czy wybrałyście dla siebie idealny zestaw do laminacji brwi i podzielcie się w komentarzu wrażeniami po Waszym pierwszym domowym liftingu brwi!

_______________________________

RANKING ZESTAWÓW DO LAMINACJI BRWI który warto kupić
najlepszy zestaw do domowej laminacji brwi
idealny zestaw do liftingu brwi
ranking kosmetyczny
Co to jest laminacji brwi
Laminacja brwi
 zabieg laminacji brwi
dobry zestaw do liftingu brwi
Zalety domowej laminacji brwi
Dobry zestaw do laminacji brwi 
Jaki zestaw do laminacji brwi w domu polecam
domowej laminacji brwi. 
polecanych zestawach do laminacji brwi
RANKING POLECANYCH ZESTAWÓW DO LAMINACJI BRWI
 czas laminacji. 
zestaw do liftingu brwi NANOBROW LAMINATION KIT
polecany do domowej laminacji brwi. 
najlepszych zestawów do laminacji brwi jaki 
Zestaw do liftingu brwi NANOBROW
zestaw do laminacji brwi 
Najłatwiejszy w stosowaniu zestaw do laminacji brwi
 ranking zestawów do laminacji brwi 
zestaw do liftingu brwi 
dobry zestaw do laminacji brwi na domowy użytek
Zestaw do laminacji łatwy w użyciu
Efekt laminacji brwi 
Zabieg domowego liftingu brwi
efekt laminacji
zestaw do laminacji brwi dla profesjonalistów
 tani zestaw do laminacji brwi
Jak wyglądają brwi po laminacji
Jakich efektów po laminacji brwi 
dobry zestaw do liftingu brwi